prosty układ

O nas

Anna Markowska | Jagoda Piotrowska

Pracownię tworzymy przede wszystkim my dwie, ale także wiele innych wspaniałych osób i firm z którymi na co dzień współpracujemy tworząc Wasze wymarzone wnętrza.

Mogłybyśmy napisać standardowo, że wielką pasją jest dla nas projektowanie, no i najlepiej aby wszyscy uwierzyli nam na słowo : ) Jednak wydaje nam się, że najlepszym dowodem na to jest nasze wieloletnie i konsekwentne dążenie do miejsca w którym obecnie się znajdujemy. Doświadczenie w projektowaniu zbudowałyśmy na bazie wykształcenia zdobywanego już od czasu nauki w Liceum Plastycznym w Krakowie (Ania), następnie podczas studiów ukończonych dyplomem magisterskim na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Oba nasze dyplomy otrzymały Medal Rektora ASP za najlepszy dyplom magisterski na Wydziale Architektury Wnętrz w latach 2018 (Jagoda) oraz 2019 (Ania).

Już od początku studiów aktywnie rozwijałyśmy swoje umiejętności projektując dla Klientów indywidualnych, a także firm meblowych, co przerodziło się płynnie w nasze wspólne dzieło – Prosty Układ. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych, komercyjnych, projektami koncepcyjnymi, kompleksowymi, wizualizacjami, a także nadzorami autorskimi nad ich realizacjami. Chcąc utrzymać najwyższą jakość usług, regularnie doskonalimy nasze kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach oraz targach wnętrzarskich.

Naszym celem jest tworzenie przestrzeni odpowiadających indywidualnym potrzebom każdego Klienta – wnętrz nie tylko pięknych, ale również funkcjonalnych, nie tylko modnych, ale również ponadczasowych. Przede wszystkim najważniejsze dla nas jest faktycznie indywidualne podejście. Każdy projekt odzwierciedla charakter i potrzeby danego Klienta, a że każdy Klient jest inny to również nasze projekty nigdy nie są takie same.

Naszym głównym rejonem działania jest Kraków i okolice, ale realizujemy również projekty zdalne w dowolnych lokalizacjach.